Kursy przygotowujące do egzaminów certyfikowanych

Kurs angielski PTE i FCE

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym PearsonLogo PTE

Kursy do egzaminów potwierdzających kwalifikacje do nauczania języków obcych

Language Master - autoryzowane centrum egzaminacyjne Pearson rozpoczyna nabór na kursy przygotowujące do egzaminów certyfikowanych. W ofercie naszej szkoły językowej znajdują się kursy i lekcje indywidualne przygotowujące do egzaminów PTE General oraz FCE. Z pomocą naszych doświadczonych lektorów przygotujesz się do egzaminu i uzyskasz niezbędne informacje dotyczące jego przebiegu. Każdy kursant będzie miał możliwość napisania próbnego egzaminu, na podstawie którego wskażemy istotne kwestie nad którymi powinien jeszcze popracować. Nie daj się wyprzedzić - uzupełnij swoje kwalifikacje językowe już dziś!

Czym są kursy PTE General i FCE?

PTE General i FCE to międzynarodowe egzaminy z języka angielskiego na poziomie B2 PLUS. Dzięki nim zdobędziesz wymagane kwalifikacje zawodowe uznawane m.in. przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od przyszłych nauczycieli języka angielskiego w szkole), renomowane uczelnie wyższe (zaliczenie egzaminu z lektoratu na każdej uczelni) oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (jako zwolnienie z egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka obcego).

W czym pomoże mi ten kurs?

Kurs w pół roku/rok (w zależności od wybranego pakietu) profesjonalnie przygotuje Cię do egzaminu PTE General/FCE.  W Language Master opanujesz niezbędne umiejętności, a egzamin będzie tylko szybkim i przyjemnym podsumowaniem pracy. Nasi nauczyciele to certyfikowani egzaminatorzy profesjonalnych egzaminów języków obcych. Dla tych którzy preferują indywidualną naukę proponujemy lekcje "face to face".

Gdzie i kiedy rozpoczynają się kursy? Czy mogę zdawać sam egzamin?

Kursy prowadzone są w naszej siedzibie przy ul. Krakowskiej 56-62 we Wrocławiu (obok przystanku tramwajowego "Krakowska", więcej informacji w zakładce "Kontakt") w następujących terminach:

  • Kursy półroczne i roczne - najbliższy kurs rozpoczyna się 7 października 2019
    • kursy poranne - ok. godz. 10:00, wtorki i czwartki
    • kursy popołudniowe - ok. godz. 17:00, wtorki i czwartki
  • Lekcje indywidualne -  trwają przez cały rok, godziny do ustalenia z nauczycielem

Dla osób pewnych swoich umiejętności językowych oferujemy również opcję samego zdawania egzaminu bez przygotowania. Zapraszamy do kontaktu.